O firmie MZREJSY.pl

MZREJSY.pl istnieje jako rozpoznawalny znak kapitana Mirosława Zawiślaka od roku 2005. Znak ten był wykorzystywany do komunikacji w sprawach związanych z organizowanymi przez niego rejsami morskimi oraz działalnością skipperską. Od 2018 roku „MZREJSY.pl Mirosław Zawiślak” jest jednoosobową firmą prowadzącą działalność gospodarczą.


Obszary naszej działalności to:

CZARTER JACHTÓW MORSKICH
Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi armatorami, posiadającymi odpowiednie zaplecze i gwarantującymi najwyższy poziom usług. Obecnie liczne grono naszych partnerów umożliwia zaoferowanie jachtu na większości akwenów świata. Spośród wielu propozycji możemy wyczarterować Państwu nowoczesne jednostki turystyczne zapewniające sprawną, szybką żeglugę i wygodne zakwaterowanie. Mogą to być jachty żaglowe lub motorowe o budowie jedno lub wielokadłubowej (katamarany, trimarany). Czartery jachtów realizujemy na indywidualne zamówienie, zgodnie z otrzymanymi od Klienta wymaganiami. Specjalizujemy się również w czarterach na akwenach tropikalnych, takich jak Karaiby, Seszele, Tajlandia, ... . Poza czarterem jachtów proponujemy również pomoc w wynajęciu skippera, organizacji transportu, wyboru trasy rejsu, itp.

CZARTERY TURYSTYCZNYCH BAREK ŚRÓDLĄDOWYCH
W naszej ofercie znajdziecie również czarter barek śródlądowych. Wynajęcie barki umożliwia spędzenie urlopu na wodzie z jednoczesnym zwiedzaniem malowniczych zakątków Europy jak Belgia, Francja, Holandia, Irlandia, Niemcy, Holandia, Szwecja, Włochy. Wypoczynek na barce jest bezpieczny i nie wymaga specjalnych umiejętności ani przygotowania a komfortowe wyposażenie hotelowe barek jest gwarancją przyjemnie spędzonego urlopu.

REJSY MORSKIE
W ciągu całego roku organizujemy kilkanaście rejsów dla grup zorganizowanych (rejsy na życzenie) oraz Klientów indywidualnych. Rejsy są prowadzone na wielu akwenach jak np. Chorwacja, Grecja, Włochy, Turcja, Norwegia, Karaiby, Seszele, Tajlandia. Specjalizujemy się w rejsach dla wymagających Klientów "rejsy w klasie premium". Nasze rejsy mają charakter stażowy, jednakże uwzględniamy w nich atrakcyjność turystyczną miejsc, które odwiedzamy.

Organizujemy też rejsy na żaglowcach i „oldtimerach”

YACHT DELIVERY
Świadczymy usługi przeprowadzania jachtów drogą morską. Potrzebujesz przeprowadzić jacht między odległymi miejscami na świecie? Przekaż go pod profesjonalną opiekę. Posiadamy wiedzę i doświadczenie jak to zrobić.

Z każdym sezonem żeglarskim rośnie nasze doświadczenie, którym chętnie się dzielimy z naszymi Klientami, ale też rośnie nasz respekt do morza i szacunek dla ludzi, którzy go przemierzają. Podczas rejsów angażujemy sprawdzoną kadrę skipperów posiadających wysokie kwalifikacje. Stawiamy na jakość, cena usługi ma dla nas drugorzędne znaczenie.

Prowadzimy komunikację firmową na naszych stronach internetowych www.mzrejsy.pl i www.mzczartery.pl.

Zapraszamy na pokład!

Czartery
Mamy dostęp do wszystkich zasobów czarterowych na Świecie, z których aktywnie korzystamy celem przygotowania najlepszej oferty dla Ciebie. Przygotowując ofertę, uwzględniamy w niej również naszą wiedzę o akwenie, jachtach i ich armatorach. Stawiamy na jakość!

Kontakt
MZREJSY.pl Mirosław Zawiślak, ul. Polnej Róży 1 lok. 410, 02-798 Warszawa
+48 797 516 845 (Mirek)
MZREJSY.pl
MZREJSY.pl
Drogi Użytkowniku, nasza strona stosuje pliki cookies w celu świadczenia usług i poprawy jej funkcjonalności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.